Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-07, 09:59   #87
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez margaretka02
Z drugiej strony, jeżeli trafia się na kogoś, kto po prostu wie wszystko lepiej i reaguje w taki głupi sposób jak pukanie sie po głowie, wyśmiewanie - to wtedy odpuszczam. Chociaż wtedy dodaję swój drugi ulubiony argument (oprócz tego o Królewnie Śnieżce i starej Indiance ): "Śmiej się śmiej... za 20 lat ty będziesz wyglądała jak dzisiaj Brigitte Bardot, a ja jak Catherine Deneuve"
O właśnie: czasami takie argumenty, poparte przykładami, jak kto wygląda, pomagają.
MArgaretko, a nie uważasz że większość ludzi "wie lepiej". Polacy przecież znani są z tego, że wiedzą lepiej niż lekarze Mało kto doceni to, że podzielisz się swoją z trudem zdobytą wiedzą, bo pomyślą, że się wymądrzasz i wytykasz im blędy w ich postępowaniu. Reakcja często jest w dodatku agresywna....?
Mnie doświadczenie nauczyło, żeby robić swoje i nie dykutować. W mojej grupie na studiach jedtem jedyną osoba która nie smaży się na soalrium, więc ciągle wysłuchuję tekstów w stylu: "poszłabyś na solarium". I już wiem że nie ma sensu dyskutować z kilkunastoma fankami solarium.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora