Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-14, 11:27   #149
czastka
Raczkowanie
 
Avatar czastka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
SanJu, zalezy co kto lubi.. Ja takich zabójczych ćwiczeń nie dałabym rady robic, nawet gdybym sie zmusiła, to szybko bym zrezygnowała, a w 30day jest na tyle luzu, ze wiem, ze dam radę i to mnie zachęca. Robię sobie na zmianę poziom 1 i 2, zeby się nie nudzić. A w te dni, kiedy nie mam czasu albo chęci, robię pana w galotkach, albo sama sobie ustalam taki krótki program z cwiczeń, ktore pamiętam + seria brzuszków i cardio.
Czastka, przetrzymaj. Mi się na początku wydawało, ze nic się nie zmienia. A teraz, po miesiącu, mam naprawdę niezłą figurę, nogi schudły, brzuch płaski, a jak weszłam na wagę, to się za głowę złapałam, schudłam 5kg! Tyle, ze ja łączę z dietą. Dobrze się czuję, jestem silniejsza i plecy przestały mnie boleć. I to nie jest efekt placebo, bo mam dzieci i po prostu czuję, jak się zmieniło np. podnoszenie ich, łatwiej mi i nie boli mnie kręgosłup jak wcześniej. Właściwie wszystkie moje problemy z plecami zniknęły.
Z cwiczenia w ogóle juz na pewno nie zrezygnuję, to jest jak uzaleznienie.

OKI Postaram się , dziś mam w planie banish ciekawe czy dam radę pozdrawiam dziewczyny. Wczoraj byłam na zakupach już mnie korciło kupić gacie na obecną mnie ale widać tli się we mnie nadzieja bo sobie odpuściłam.

Edytowane przez czastka
Czas edycji: 2010-12-14 o 11:29
czastka jest offline Zgłoś do moderatora