Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-30, 18:52   #3416
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Aktaga90 Pokaż wiadomość
Rozpisałam się i usunęłam! Grrr

Mam robiony baleyage, a nie farbę na całe włosy, dlatego są różne kolory, że się tak wyrażę. Nie chcę jednolitej tafli, poza tym dzięki temu mogę farbować raz na 3 miesiące, a nie co 3 tygodnie. Po zmianie fryzjera około 2 lat temu, z pani X na panią Y, moje włosy szlag trafił. Podobało mi się początkowo, że włosy są jaśniejsze niż dotychczas miałam po farbowaniu, ale nie sądziłam, że aż tak zniszczy mi to włosy Teraz powróciłam do pani X, niczym córka marnotrawna. Jestem już po jednej wizycie (sama była przerażona spustoszeniem....). Kolor na pewno już nie będzie tak jasny, już po ostatniej wizycie kolor był zupełnie inny -bardziej naturalny, ciepły, nie przesadnie jasny, jak dotychczas.
Co do farbowania samemu -już to kiedyś przechodziłam i za bardzo się boję, by samej eksperymentować Szczególnie, że nie chcę jeszcze bardziej popalić włosów przez nieudane eksperymenty.

Weegirl, bardzo dziękuję! Mam kopa, żeby nie rezygnować

Niżej zamieszczam zdjęcie moich włosów z ich dobrych czasów. Co ciekawe, nie używałam żadnych masek, a jedynie prostownicę, co chyba widać na zdjęciu. A podcinałam, jak mi się przypomniało :P
widocznie ta druga pani fryz uzyla jakiegos marnego rozjasniacza
sama przez 10 lat mialam robione pasemka na samym odroscie wiec wiem ze taki zabieg nie powinien az tak niszczyc wlosow

rozumiem ,ze teraz robisz juz same odrosty??

powodzenia dbaj dalej bo warto
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora