Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 11:07   #938
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja miałam takie rozwarstwianie ze wszystkimi Juicy Tubes a naprawdę sporo się ich przewinęło, nie tylko przy pierwszy użyciu ale za każdym razem gdy trochę poleżały nieużywane.

pannawiosna - ile cyfr ma kod do bronzera? też 4?
No właśnie nie wiem, czy to początkowe rozwarstwienie to wada i przejaw zepsucia, czy raczej norma


Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
No to mój nie ma w sobie ani jednej kakaowej nutki, liczę na szybkie przyjęcie zwrotu



Paszkwil poszedł do Boku, mam nadzieje że coś tym zdziałam No mój na lata by nie starczył, bo w najlpeszym razie, jeżeli wyprodukowany w 2012 roku kosmetyk może wytrzymać 36 miesięcy - to mam niespełna 4 miesiące na zużycie smroda




Poczekaj, pomacaj, sprawdź kody i zapach. W ciemno też już więcej chyba nic nie kupię.
Nie mam FB, żeby ich obsmarować, zresztą - czytałam tutaj Wasze przejścia z purchawami z D. i akcją na fejsie i kasowaniem negatywnym komentarzy. Obawiam się, że S. zrobiłaby to samo. Ale ufam, że moja historia (jak to zabrzmiało ) da komuś do myslenia i chociaz czytające to dziewczyny będą miały jakieś informacje o działaniach S.



Jesień w pełni, to i purchawki jak grzyby po deszczu wyrastają... brak mi słów na to traktowanie klientek, brak słó



Jak podejrzany, to chyba od razu lepiej się go pozbyć Mój kod: 4N2, z kolei kody na paletach do oczu są 6 znakowe (litery i cyfry). Może któraś z cyfr w kodzie to litera ??



4N2, więc tylko 3



Jeżeli mój post może kogoś przestrzec przed zakupami w ciemno w S., to nie mam nic przeciwko kopiowaniu w innym wątku
Niestety, mój puder nie ma nic wspólnego z zapachem kakao, a jego jakości i działania nie będę sprawdzać na swojej twarzy, niestety. Może kiedyś gdzieś trafię na nówkę
A w kwestii chemii z Niemiec - jest inna, wiem też z autopsji i przywożonych przez dziadków ton proszku do prania. Oj ta bidna Polska 100 lat za resztą świata...



bez komentarza. S. zeszła na psy (nie obrażając psów, które kocham )
Posypią się zwroty... ciekawa jestem ich reakcji na taką sytuację czy stana na wysokości zadania..
Na razie Melted Strawberry nie chcę się pozbywać, bo kolor ma ładny .
Dziwne te kody mają - ja wnikliwie przejrzałam kartonik i tubkę i tylko te 4-cyfrowe kody znalazłam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora