Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 11:50   #16
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hmm jak skończe ta 30-tkę to moze kupię wyższy faktor choć nie zauwazyłam żeby coś złego sie działo (przebarwienia itp.). Natomiast co to kremu to chciałam używać coś na mierwsze zmarszczki, takiego profilaktycznego. Nie mam czasu rano odczekiwać 30 minut... w tym czasie musze się umyć, ubrac, pomalowac i dostac do pracy
Przebarwienia nie pojawiają się od razu, możesz je zauważyć nawet po kilku miesiącach, po roku, różnie.
Coś profilaktycznego na zmarszczki? Filtr.
Ile masz lat?
Pod krem z filtrem możesz nałożyć serum z wit. C, ma właściwości antyoksydacyjne i wspomaga ochronę przed promieniowaniem. Inne preparaty możesz stosować na noc.
Poranne filtrowanie trzeba jakoś opanować. Ja najpierw myję twarz, nakładam żel HA z NMF i jedwabiem, potem myję włosy, idę pod prysznic, ubieram się itd. Nakładam filtr i po trzydziestu minutach robię makijaż. W międzyczasie włosy schną, a ja zajmuję się śniadaniem i poranną kawką.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora