Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasne, niewidoczne brwi - co robić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-03, 15:44   #9
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Jasne, niewidoczne brwi - co robić?

Zrobienie samej henny brwi kosztuje jakieś 5-6 zł najtaniej. Warto zrobić już komplet brwi+rzęsy, super to wygląda. Komplet jest po około 10-12 zł. Ja maksymalnie płaciłam 15 zł ale z regulacją brwi. Polecam na brwi delikatny brązik albo grafit a na rzęsy czarny. Jak już się przyzwyczaisz to pewnie sama będziesz sobie robiła hennę. Hennę można kupić w drogeriach, w rossmanie również, powinny byc koło zmywaczy do paznokci. Aby śladów na skórze nie było ja smaruję wokoło brwi (ale tak by na włoski nie nałożyć) tłustym kremikiem, obojętnie jakim. Henna w proszku, taka malutka porcja kosztuje jakieś 3-4 zł, to zależy gdzie. Do tego musisz kupić zwykłą wodę utlenioną w aptece 3%. Są też henny, które zawierają w środku opakowania tabletkę wody utlenionej do rozdrobnienia, ja je zazwyczaj wyrzucam, woda gotowa dużo nie kosztuje. W aptece jakieś 1 zł. A starcza na baaardzo długo. Oprócz henny w proszku jest również henna żelowa, w opakowaniu są zazwyczaj gotowe torebeczki, które nalezy wymieszać. Ja nie mieszam nigdy całej henny, tylko odsypuję sobie po troszku na plastikową łyżeczkę po syropku i mieszam patyczkiem do ucha bez waty. Nakładam różnie, grzebyczkiem do brwi, patyczkiem do ucha, bo ne posiadam specjalnego pędzelka. Jest też henna w takiej tubce w rosmanie, ona wystarczyła mi na tak długo, że musiałam wyrzucić, bo się przeterminowała. Jest naprawdę super. Hennę się poprawia w zależności od intensywności mycia i rodzaju włosów co około 4 tygodnie.

Aha, jak mi jednak troszkę się zabrudzi skóra, to po prostu przemywam kilkanaście razy tonikiem zwykłym do twarzy albo cytrynką.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw

Edytowane przez bebunio
Czas edycji: 2008-11-03 o 15:46
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując