Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na filtry?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 16:08   #8
kikaczka
Raczkowanie
 
Avatar kikaczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 117
Dot.: uczulenie na filtry ??

Używam nawilżaczy na noc, ostatnio Effaclar H, albo AA help ( który mnie zapycha), a co do kwasów..
Glyco-A używam raz w tygodniu, raz w tygodniu rowniez Lysanel A. albo punktowo na jakies krostki. Diacnealu używam troche częściej, ale zostawiam sobie jakies dwa-trzy dni w tygodniu na same nawilżanie. Generalnie moja skóra troszke się łuszczyła ale nie była bardzo przesuszona.
Te filtry co mam wszystkie sa do tlustej-trądzikowej skóry, z działaniem matujacym, takie mi poleciły konsultantki w aptece . Jest to foltr Avene 40, ale używałam tez Iwostinu 40, a obecnie Bioderma 50+ (Photoderm spot), niestey tamte kosmetyki zostały gdzies indziej i nie napisze jak dokładnie sie nazywają.
Makijaz robie tylko Double wear EL, od dawna i raczej nie zauważyłam zadnych niepokojacych objawow, a przypruszam pudrem sypkim Clinique, albo i nie bo ten puder sypki brzydko wyglada na tłustej skórze, a na razie nie stac mnie na poszukiwanie czegos lepszego..
Generalnie bardzo mało ostanio wychodze z domu ( pisze prace mgr.. :P ), ale filtr jest zawsze, w dosc sporej ilosci.
Wiem ze jestem troche uczulona na słonce, bo pierwsze promienie słonca powodują wysyp krostek na deklolcie i rękach, ale chyba filt chroni od takich reakcji ??
Jestem ciekawa skad wziac ten puder bambusowy ?? Makijaz nakładany na warstwe filtra, pudru nie wałkuje sie ??
Chętnie bym zrezygnowała z kwasów w trakcie lata, ale niestey po odstawieniu stan mojej skóry bardzo sie pogarsza. Mam bardzo gruby naskórek, wielkie zaskórniki i kwasy świetnie podtrzymują serię mikrodermabrazji, dlatego to juz bedzie trzecie lato z kwasami ( niestety wczesniej nie stosowalam filtrow, troche sie boje teraz ze efekty moich zaniedban wyjda na wierzch.. tzn kiedys probowalam uzywac filtra Iwostinu ale miałam podobne objawy ja teraz wiec zaprzestałam)
dziekuje serdecznie za wszystkie odpowiedzi
__________________
Nigra sum sed formoza
kikaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując