Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-15, 08:51   #133
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
u mnie też jest wysyp... może tak właśnie migdałek oczyszcza cerę... zobaczymy... ja jestem po jednym peelingu i długim stosowaniu toniku. Może po kilku razach będzie widać efekty. Może ktoś doświadczony powie jakie były u niego początki?
Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
ja tez jestem po drugim peelingu i tez wysyp w okolicach brody, i po bokahc policzkow. Po pierwszym peelingu i pierwszym wysypie wszystkosie pieknie zagoilo, co ciekawe nie mam zadnych przebarwien po tym wysypie z 1 peelignu, wiec jestem zadowolona. Skora mi sie luszczy mocniej niz poprzednio. Cera jest zdecydowanie bledsza. mam nadzieje, ze te wysypy za ktoryms razem sie juz w koncu skoncza
No u mnie wlasnie brode i policzki tez zaatakowalo i pelno takich malych zaskornikow ja juz od jesieni stosuje diacneal i eff duo na przemian i juz wysyp od tamtych kremow mialam mega i myslalam ze tu juz nie zalicze wysypu a tu psikus i kolejny wysyp... no nic bede robic kolejne i zobacze czy bedzie lepiej
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując