Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-27, 07:11   #2555
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dobrze Cię zrozumiałyśmy
Tak, to tylko ja jedna sierota nie zajarzyłam...
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O masz, pochwalić się! Zdjęcia, zdjęcia!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
chwal się
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Nefty, ciągle zapominam wyczyścić fajnie,że już jest u Ciebie, czekam teraz aż pomalujesz
Taaak... tylko wiecie, ja ostatnio obiecałam małżowi, że do sierpnia już nic lakierowego nie kupię, w sierpniu urodziny... także powiem mu żeby mi to cudo do prezentu dorzucił Pokazać mogę w buteleczce, na razie siedzę i się do niej ślinię, na jednym pazurku wypróbowałam, ale zmyłam żeby nie było... Bosz... jak u uzależnionego... objawy mam książkowe, chowam się z nałogiem przed najbliższymi...

I w ogóle mam wrażenie że ja temu lakierowi raczej ołtarzyk postawię, niż nim malować będę... kurka no... przepiękny jest
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41506588].....a tak odpoczywam po ciężkiej zabawie[/QUOTE]

Łaaa... ale słodki brzusio
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Parę dni temu pojechałam po tym samym znowu maszynką po płytce, szczęście że nie głęboko, ale jakbym nie miała lakieru.... brr. To będzie mi odrastać dosyć długo
O mamo, z obcinaniem niefajnie ale to nacinanie maszynką... kurcze też mi się to często zdarza. Dwóch rąk zgrać nie umiem
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oj Nef Nef
ja czasem też coś głupiego zrobię, ale na szczęście nie mega często. Mój hit - wsiadałam do samochodu, głową walnęłam w to nad drzwiami, a równocześnie z przodu drzwiami walnęłam sobie prosto w nos.. Bolało
Przepraszam... ja nie z Ciebie, ja z sytuacji. A ja się tak często tłukę...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
żadnych takich konkretniejszych zmian, plam nie ma poparzenie chyba wiem jak wygląda, to też odpada raczej. Dziękuję za rady i wskazówki kiedyś jak będę miała czas zrobię foty i będę się dopytywać jak coś.
No to fajnie, mi ostatnio przypaliło mojego ulubionego koralka i wdała mu się w liść jakaś infekcja Jeden dzień mocnego słonka bez zasłoniętych rolet...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Oj nie tak długo, z każdym piłowaniem będzie coraz lepiej (a wcale źle nie jest)
Myślę, że ze dwa tygodnie, żeby zrobić takie zerówkowe kwadraty. Oj tak tylko mówisz... jak miałam ochotę to takie zaokrąglone i na zero nosiło mi się fajnie, a teraz się wkurzam bo to było nie z mojej woli.
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wstawię tylko dla Malinki kropki troszkę nieudolne, bo pierwsze, ale szczere wybacz za niedociągnięcie na maluchu wyostrzyłam w programie, może bardziej wyraźna fotka będzie
Bardzo fajne kleksy
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale pogoda... jutro mają moje Essie przyjść Już chcę je zmacać!
Fetyszystka
Ja zawsze moje nowe lakiery macam, oglądam z każdej strony, odkłądam do szuflady, za jakiś czas znowu je wyjmuję, macam, oglądam...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja nie! Ja waliłam po buźkach za takie gadanie
Niewystarczająco mocno jak widać...
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zwierzam się z zakupów planowanych na lipiec...:
Klik
Klik
Klik
Pierwszy i drugi...


Pogratulujcie mi... oparzyłam się wczoraj sosem. Nakładałam na talerze, odwróciłam się do kuchenki, żeby odstawić... tuż przed kuchenką garnek wyśliznął mi się z ręki i rąbnął o podłogę. Jak resztka sosu zobaczyła co to grawitacja to prysnęła prosto na mnie od góry do dołu. Miałam sos we włosach, na ubraniu... a najgorsze, że ten najgorętszy wylądował na gołych nogach (byłam w krótkich spodenkach). Tak, cała ja.


W załączniku Layla Emerald Divine. Na zdjęciu nic nie urywa. Nie ma słonka, nie ma urwania jaj/cycków/doopy. Na żywca, w słonku... Jak dla mnie OBSx24785478955485255

Motylek w gratisie
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora