Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 07:46   #2558
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o ja ten środkowy mówi do mnie, woła chcę go mogłabyś mi go kupić i wysłać? ile on kosztował dokładnie i ile to będzie z przesyłką kasę już załatwiłam byłabym Ci wdzięczna
Dyszkę kosztował, przesyłka jakieś 8zł

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151919 8]Nie dziwi mnie to. Dopóki tu nie trafiłam, nie wiedziałam jak malować, czym... Top? Baza? No coś tam dzwoni, ale to chyba tylko u "profesjonalnych" manikiurzystek tak się robi

A i tak malowałam stosunkowo dużo i często w porównaniu do znajomych. Znam osoby co mają po kilka lakierów i to max.


Ja się przyznaję, że pókim nie zaczęła czytać wizażu to nie miałam pojęcia, że lakier z prześwitami jest be. Malowałam tak, żeby nie było smug, uważając że jak końcówki prześwitują to tak ma być. Byle w miarę równomiernie było. Do łba by mi nie przyszło, że niektóre po prostu potrzebują więcej, myślałam że to by faktycznie schło wieki... Brokaty traktowałam jako lakiery solo, kładłam na golasy po jednej warstwie... Brzydkie? No brzydkie. Głupi człowiek był, niedouczony...
[/QUOTE]

Nefty, ale ja tego nie pisałam jako zarzut, tylko stwierdzenie stanu rzeczy z taką wiedzą się nie rodzi przecież, a niebardzo jest skąd ją nabyć.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora