Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-27, 08:18   #2572
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jakbym słyszała większość moich koleżanek
Dostaję pier*olca jak słyszę "chcę mieć takie paznokcie jak Ty." Dziesięć minut piłowania
Chcieć to by każda chciała, ale o jakimkolwiek dbaniu o siebie, to już mowy nie ma

Chwilę temu wstałam i zaraz idę spać... Czekajcie na me zdrowie
Tak przez to ucho mi się pierniczy błędnik, że nie ogarnę
Bujam się jak pijana przed kompem
To ja tak mam, jak słyszę że pewnie nic w domu nie robię. A mieszkam sama i sama dbam (no dobra, ostatnio zaniedbałam, bo nauka, ale dziś i jutro wysprzątam) o mieszkanie, a mówią mi to osoby, którym mama pierze majty i stawia michę. No błagam. Albo komentarze, że nic nie robię tylko maluję, że nie mam nic lepszego do roboty... Jakoś nie zaniedbuję swoich obowiązków. Agrr.

Biedulko, idź się połóż

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41518743]DokładnieOstatnio koleżanka się zdziwiła że lakier trzyma mi się do tygodnia.Bo ona nie ma czasu aby zadbaći chodzi z takimi ogryzkami i odpryśniętym lakierem do połowy10 minut by jej nie zbawiło.
[/QUOTE]

Przecież lepiej wygląda jakikolwiek lakier z odpryskami niż paznokcie bez niczego

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151936 9]A ja niczego nie odebrałam jako zarzut, opisałam to tylko jako potwierdzenie Twoich słów [/QUOTE]

kfiatushki i busiaszki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O tak! Masz rację! A jak mówię, że to tygodniowe mani, po sprzątaniu i bytności basenowej to wyglądają tak: KLIK

I mocno zakorzenione jest twierdzenie, że malowanie niszczy paznokcie.....
Taaaaaaa, niszczy. Wg mojej mamy nie powinnam już mieć paznokci, a jeśli jeszcze mam to lada chwila mi odpadną.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
albo Ty się skup na drugiej części, o i nie będzie Ci przykro
Nie działa :<

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
lolli_pop cudowne ! Przepiękne robisz te wzorki !


Co do tych koleżanek to tez ostatnio miałam taką historię, mówiła o jakie ładne, jak Ty to robisz, ja to tak nie umiem sobie pomalować itp itd później że kształt ładny, też by taki chciała a na koniec rozmowy że jak jej podrosną to ona mi pilniczek przyniesie żebym jej wypiłowała
Dziękuję

To wypiłuj, pokaż, jak raz zobaczy to już sama będzie umiała . Żywe zainteresowanie to najlepsze co nas może spotkać

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151956 9]Lizaku o żesz w mordę... My tu pitu pitu a ty tu jak z siekierą...

cudowne Kolory świetne
[/QUOTE]

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To Misia ostatnio się też bardzo mocno biedna spażyła....


Znalazłam coś fajnego:
Jak być jak Natalia Siwiec
A wiesz jaką mam zarąbistą ranę na udzie po tym incydencie? Mała, ale konkretna

Przeczytałam: zakupiłam coś fajnego. I zwątpiłam.



Ludzie święci, przecież wstawiłam takie niewyraźne foto a nikt nie gani. Zaraz zrobię lepsze, bo wstyd
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora