Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-30, 03:35   #2735
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
testowałam trochę, ale one mają bardzo długie i w sumie kiepskie składy
i jednak były jak dla mnie trochę zbyt ciężkie, mocno kryjące; ja używam tylko naturalnej, ale za to bardzo obfitej pielęgnacji (serum + konkretny krem pielęgnacyjny dzienny z filtrem mineralnym) bo mam suchą i dojrzałą skórę (45+ więc żeby mnie podkład upiększał a nie szpecił, musi być lekki, mało kryjący, dodający blasku... (nie mam nic do ukrycia poza drobnymi zaczerwienieniami)

używam kremu z filtrem mineralnym (średniego stopnia) więc jeśli dołożę sobie trochę chemicznego (max 25 znalazłam jak dotąd w Dior Forever) to źle nie będzie

Dzięki za wypowiedzi, Dziewczyny. Chyba nie do końca dobrze sformułowałam swoje pierwsze pytanie - jestem wdzięczna za Wasze typy, ale najbardziej bym chciała, by się wypowiedziała osoba z podobnymi do moich wymaganiami makijażowymi i podzieliła się swym doświadczeniem
( ja nie używam tradycyjnych podkładów już od ponad 2o lat
Wszystkie Guerlainy mają filtry 20-25 i Pa 2lub 3 plusy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora