Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 09:58   #2750
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mnie revlon zapchał po kilku aplikacjach mimo że w u mnie po takich podkładach w ruch idzie Clarsonic. Dermacol używałam w liceum i straszne kuku sobie zrobiłam. Potem nie sięgałam po niego tj jako dorosła już nigdy choć nadal mam jeden słoiczek z którymś kolorem( kupiłam jakiś czas temu i wycisnęłam do pudełka po YR mineralnym)
Dlatego wolę nie ryzykować ;D





Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Od Revlona lepszy jest Skin Balance Pierre Rene . Lepiej kryje, ma ładniejszy kolor i mnie nie zapycha. Do tego jest trwały. Długotrwale stosowany Revlon katował mi cerę. Teraz jest ładniejsza.

Mam też Clarins Everlasting. Też ma fajne krycie, ale strasznie wysusza skóre przez co cera tak dziwnie matowo wygląda i widać kazdą niedoskonałość. To nie jest podkład dla suchej, czy mieszanej cery.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------



widziłam wątki tutaj na wizażu i jest dużo kryjących bb kremów. Pogoogluj sobie w grafice. Sama planuje przetestować jakieś
Też mam taką niby suchą ale jest mieszana i ma niedoskonałości ;/ juz sama nie wiem jaki podkład kupić.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora