Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 10:23   #2754
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Testowałam ostatnio ten Sun Protection. W perfumerii wyglądał genialnie, ale dobrze, że wyszłam bez niego, bo to, co zobaczyłam w świetle słonecznym (ostrym, zimowym)... zabiło mnie. Może ja jestem za młoda na takie podkłady, może mam skórę jakąś cienką, delikatną, ciul go wie, ale nie - puder, tapeta, szpachla.
Wiek działa ( młody wiek) na korzyść ciężkoch podkladów potem jest gorzej bo mamy więcej załamań skóry, a one lubią w nie wchodzić. ja mam parę lat więcej (dokładnie dwa więcej) i mam taką mimiczną zmarszczkę na czole i takie Kat von D czy tym podobne robią ze mnie starą pudernicę.U mnie on tak nie działa jest dużo mniej widoczny niż DW i inne takie ...ALE. Ty chyba lubisz bardzo lekkie i rozświetlające podkłady? Ja ma podobnie ale sp to jedyny ciężki podkład jaki mi ostatnio się dobrze spisuje okazyjnie. Kładę go w porcji 2 kropel na tłustawy filtr lub krem i wygląda supernie widzę szpachli...
Ja najchętniej go stosuje gdy muszę się umalować ( tj gdy z TŻem randkuje i chce być wow) a jestem nad woda... Temperatura działa na jego korzyść
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-01-31 o 10:31
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora