Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-05, 06:16   #157
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Co myslicie o alkoholu w kosmetykach? Gdzies przeczytalam, ze alkohol niszczy bardzo skore i moze powodowac raka ( razem z uv). Wiekszosc naturalnych kremow jest na alkoholu. I juz sama nie wiem?
Alkohole pełnią różne funkcje w kosmetykach - czasem konserwantu, czasem przewodnika innych substancji, a czasem odkażającą. Ja nie lubię alkoholu na drugim miejscu w składzie (Alterra tak miała w pielęgnacji twarzy), bo od razu wyskakiwały mi czerwone placki. A czasami lubię alkohol w tonikach na pryszcze
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Rozczaruje Cie. Nie uzywam naturalnej kolorowki. Mineraly totalnie mi nie leza. A podklad bez silikonow... no niestety.
Kupilam niedawno kilka probek 100% pure: podklady, krem koloryzujacy, korektory i niestety porazka.
Zamowilam teraz kilka probek, m.in. podklad K. Weis, bo jestem go bardzo ciekawa. Jest koszmarnie drogi, ale zobaczymy.
Jak wypróbujesz K. Weis to daj znać, bo też jestem ciekawa tego podkładu
Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle zapytam czy coś ciekawego wpadło Wam w oko na Oko i pod oko z naturalnych produktów.Tak marzy mi się produkt bez alkoholu,w miarę eco i tłuściutki...Brak czasu powoduje ,że nie mam siły przewertować wszystkich info na wizażu. Do tego mój ostatni krem podrażnia mi spojówki tak bardzo ,że i nie mam siły wpartywać się w ekran kompa. Dziękuje z góry za cenne porady.
Jak bez alkoholu to oleje A do czego ma być? Pod oczy, czy do twarzy, czy wszystko?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Napisz koniecznie jak przetestujesz. Ja dziś zamówiłam w promocji 2 x un cove up, nr 11 i 22. Rozswietlacz mam. Na oku mam jeszcze bronzer w kremie i Róż do policzkow

Potrzebuje tez czegoś do wykończenia, nalepiej pudru w kamieniu i jestem bliska by zamówić 100% pure w kamieniu.
Ja mam próbkę silk powder z coleur caramel i jak dotąd jestem zadowolona
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2015-10-05 o 06:17
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora