Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 16:23   #3106
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
U mnie glow nie bylo, ot normalny matowy puder i takie tez wykonczenie dawal, ale geba sie szybko przetluszczala i to w zimie
nakladalam pod i na mineralny podklad tej samej marki.
zwykla glinka dziala u mnie tak samo
U mnie każdy puder o białym kolorze daje ten płaski efekt. Teraz za radą jednej wizażanki używam po zagruntowaniu twarzy zestawem azjatyckich produktów białego pudru matującego na krzemionce, potem objeżdzam jeszcze pudrem transparentnym koloryzowanym. Niestety to jest rzadkość znaleźć gotowca który jest transparentny ale nie biały, większość jednak nadaje jakiś kolor, zwłaszcza przy 2-3 warstwie.

Moje aktualne eko produkty:
-Dr Organic Serum pod oczy ze ślimakiem KLIK, bardzo lekka i półpłynna konsystencja, przyjemnie się używa, trudno mi jednak nawet po miesiącu powiedzieć, co to robi. Jako samodzielny kosmetyk pod oczy mi nie wystarcza.
-Dr Organic dezodorant z olejem konopnym KLIK. Bardzo przyjemnie i rześko pachnie, ale niestety w połączeniu z potem tworzy nieznośną mieszankę.
-Dr Organic Manuka Honey Lip Balm SPF 15 KLIK - rozwarstwia się, a filtr SPF15 zapewnia Ethylhexyl Methoxycinnamate
-Dr Organic Olive Oill krem do rąk - fajny, jak wszystkie inne tego producenta, duża pojemność, lekki
-Patyka tonik oczarowy KLIK. Świetny produkt, czyści, odświeża, nie zostawia warstwy, dość intensywnie pachnie oczarem i miętą. Kupiłam za ułamek ceny w TK Maxx, wyjściowa to niestety 30 euro.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-04-18 o 16:25
chimay jest offline Zgłoś do moderatora