Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-24, 09:44   #1746
kinderkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kinderkowa18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Grecja
Wiadomości: 75
Dot.: Re: Blizny

Ja mam pytanie do Pani Beatki...Od 2 lat borykam sie z czyms czego w sumie nie moge pojac nazwe to tradzik dojrzaly gdyz mam 22 lata a w mlodosci przechodzilam tradzik mlodzienczy...Zaczelo sie calkiem niewinnie od dziwnych wypuklych ala chrostek pisze "ala" dlatego ze byly koloru skory jedynie co to byly wypokle...jak opisalam zaczelo sie niewinnie najpier na jednym policzku okolo 5 a pozniej coraz wiecej i wiecej i poszlo na drugi policzek...przyznam ze troche wycislam tego i wychodzilo taki wagierek feee jak makaron...dodam ze nie bylo zadnego koloru czerwonego a teraz od roku mam pelno czerwonych plam oraz niekotre sa jakby koloru brunatnego w sumie te przy skroni jakby przypalone te zas na policzku za czerwone ciemno czerwone bylam u dermatologa mowila mi to co jest blizna to jest bo widac kratery jest ichh okolo 7 dziureczek a reszta czerwonych plam wogole nie ma kraterow jest plaska cera z tymi czerwonymi plamami...chcialam tak to w skrocie opisac...a pytanie brzi : Czy to moga bys przebarwienia po tradziku ?? i jezeli tak to wlasciwie jaki kolor powinny miec przebarwienia po tradziku oraz jaki kolor powinny miec blizny po tradziku bo ja mam juz to 2 lata w sumie idzie 3 i z rozowych zrobily sie bardziej czerwone Prosze od porade...dodam ze dermatolog mowi ze to jest tradzik a mi sie wydaje ze przebarwienia...dodam jesio tyle ze deramtolog o tych moich wypuklych chrostkach koloru skory mowi ze to sa chrostki niedojrzale i one wyjda a mi sie to nie wydaje bo mam te wypukle od 2 lat teraz w sumie uzywam ziele bratka w tabletkach i te wypukle znikaja ale co z tymi plamami?? a i nawet jak te wypukle wyskoczyly mi na czole to dermatolog wogole nie zwraca na nie uwage jedynie jak zobaczy ze jest koloru czerwonego a tamte albo nie widzi z pod tej lupy swojej albo nie wiem...to mnie flustruje dlaczego mowi o nich ze to sa niedojrzale pryszcze ktore wyjda na powierzchnie jak ja mam to 2 lata a nie mam mozliwosci pojscia do innego bo na wyspie jest jeden...Dlatego planuje powrot do kraju...Prosze bardzo o odp z Gory Dziekuje...Kinderkowa18
kinderkowa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując