Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A niech tam odwaze sie:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-18, 10:58   #4
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Cytat:
Napisane przez hmm Pokaż wiadomość
nie pomogę ci za bardzo, bo sama jestem amatorką, mogę tylko powiedzieć co ja bym w nich zmieniła.................
1 i 2 foto: super wzorek, bardzo mi się podoba, sądząc po budowie robione na tipsie????? i trochę płaskie , zdjęcie mało wyraźne ale chyba za mały tips na kciuku, brak tunelu
3 i 4 foto za dużo białego - do wypiłowania i boczki też pod pilnik, bo troszku łopatki wyszły
5 foto trochę lepsze pazury, leciutko je pilnikiem przy włosiu i po boczkach
6. całkiem całkiem, tylko chyba za płaskie
o uśmiechu już wiesz
brawo za czystość i estetykę......... jakiejś strasznej tragedii nie ma, rzekłabym że jest całkiem całkiem, moje pierwsze cztery były o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebo gorsze , wszystko do wyćwiczenia........po nocach gdy śpią maluchy
trzymam kciuki i życzę powodzenia

ps. i nie słuchaj mnie za bardzo bo ja się kieruję bardziej moimi oczami niż wiedzą................ poczekaj na fachową opinię tych co zajmują się pazurkami na co dzień
tak pierwsze robione na tipsie ale mam takie tipsy szklane z SF i one wogole tunelu niemaja;/ Tez nad tym ubolewam bo sa plaskie
foto 2 tak lopatki tez zauwazylam to dopiero na zdjeciu hehe i te z foty 1 i 2 staralam sie juz zwezic a te frenche lopatki tez na tipsie takim samym.3 i 4 to moje pierwsze na szablonie jeszcze bez kamuflarzu no i to prawda ze tez plaskie kurde z jednej strony sie boje nawalic za duzo i robie takie chudzielce;/
Dzieki dziewczyny za opinie
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując