Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-30, 05:59   #415
dagny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

tak naprawdę powinnam była uciekać stamtąd kiedy po pierwszym zabiegu rozmawiałam z panią kierownik gabinetu i usłyszałam, że jeśli będę golić nogi między zabiegami to wzmacniam mieszki (w domyśle niby te zniszczone przez laser) i laser nie ma szans żeby zadziałać....

ale ponieważ dano mi do zrozumienia, że odzyskanie pieniędzy nie będzie łatwe z racji tego, że pakiet kupiony przez pośrednika (grupon) i deklarację, że ten pierwszy zabieg powtórzymy, postanowiłam spróbować. teraz żałuję ale mądra Polka po szkodzie

i warto czytać opinie w internecie - ten gabinet, mimo że w dobrym sąsiedztwie (medycyna estetyczna piętro wyżej) ma tragiczne opinie - niestety sprawdziłam po fakcie....

jeszcze jedna uwaga, bardziej do osób które pracują w gabinetach - nic tak nie odstrasza jak świadomość, że ktoś nas ciągle próbuje oszukać - z usług innego gabinetu zrezygnowałam, mimo że byłam zadowolona z kosmetyczki i efektów ponieważ miałam dość ciągłego namawiania mnie na następny zabieg 'za 4 tygodnie' bo jeśli nie to 'tracę szansę na to że efekt będzie długotrwały'.....no comment
dagny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując