Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-20, 17:58   #779
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
czy mozna zmieszac oxydant 9% z yellow z oxydantem 12% z alfaparfu?
marka nie ma znaczenia, znaczenie ma stężenie.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez lily_jane Pokaż wiadomość
Cześć, szukam porady ;] od kilku farbowań włosy wychodzą, eufemizując, lekko zielonkawe.Przez około 2-3 miesiące dałam im spokój, spłukiwałam karmelowy casting. Teraz chcę znów coś zrobić, ale nie mam pomysłu co. Nie wiem jeszcze czy zafarbuję sama czy pójdę do fryzjera. Bądź co bądź, nawet nie wiem co chcę na głowie. Jakieś pomysły, inspiracje? Chcę jakoś podkreślić kolorem swoją urodę(?) ;p mam niebieskie oczy, ale z ciemną oprawą i jasną cerę z różowymi podtonami. Wrzucam zdjęcie, może ktoś ma pomysł, z góry dzięki Ps. włosy w rzeczywistości są jaśniejsze niż na zdj., wina światła ;D wgl. sorry za zdj., są okropne ><
A ja bym się na Twoim miejscu pokusiła o jakiś jaśniejszy, cieplejszy karmelowy brąz

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Mam włosy długie średni brąz i chciałabym je pofarbować czymś innym niż szamponetka, ale o podobnych właściwościach. Ogólnie chce jakiś ciemniejszy brąz, albo włosy z połyskiem czerwieni, rudości.

Jednak gdy kiedyś farbowałam szamponetką włosy to przez tydzień moje włosy wręcz cuchneły Musiałam spać na plecach bo inaczej budziłam się od tego odoru lub bolała mnie głowa. Farby nie chce nakładać bo nie chce martwić się o odrosty, dekoloryzacje jak coś nie wyjdzie ect. Nie mam też koleżanek czy jakiejkolwiek osoby, która nałożyłaby mi pędzelkiem szampon do koloryzacji - chce sama w jak najłatwiejszy sposób pofarbować włosy, ale nie wiem co jest aż tak łatwe w aplikacji. Chłopakowi raczej nie powierzyłabym zadania pofarbowania mnie (kiedyś malował mi paznokcie, ale kładł albo za mało lakieru i były łyse smugi, albo za dużo i lakier się ugniatał na paznokciu, z włosami nie chciałabym by coś nie tak zrobił), a sama nie jestem jakoś super zręczna przy włosach, bo całe życie nigdy nich nie modelowałam, bo same są idealnie proste i mi to odpowiada
Może pianka? Jest teraz wiele farb w piance. Jeśli chcesz brązu z poświatą rudoczerwoną, szukałabym farb o numeracji 4.4 lub 4.5 lub 4.45 lub 4.54
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując