Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-26, 21:58   #4016
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ten puder będzie za słaby jako podkład, raczej dobry jest na wykończenie, czy poprawkę makijażu w ciągu dnia. Bronzera nie używałam, więc nic o nim nie powiem.
Dziękuję za opinię. Ja właśnie lubię podkłady w kompakcie, dlatego myślałam, że może ten puder sprawdzi się jako lekko kryjący podkład, ale mimo wszystko daj znać czy choć spełnia obietnice producenta.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wczoraj oglądałam puder, róże i bronzer z Felicea i jak dla mnie są mocno średnie. Kosmetyki są bardzo pyliste i kiesko trzymają się skóry. Odcień tego ciemniejszego różu na żywo wygląda koszmarnie Z kolei różowy jest bardzo jaśniutki. I są matowo - mączne. Generalnie zrobiły na mnie wrażenie kolorówki dla małych dziewczynek Lepiej kup sobie finisher z kolorówki mineralnej
Pewno tak zrobię, choć poczekam jeszcze na opinię Sicilii o ich pudrze. A jaki od siebie polecasz puder wykończeniowy ?


Mam już dość zaskórników (szczególnie tych zamkniętych) Na krótko pozbyłam się ich stosując próbki kremów Organique Anti Acne i Avene Cleanance Expert, ale do Avene raczej nie chcę wrócić ze względu na skład, a krem z Organique jest według mnie zbyt drogi. Serum z Bielendy niestety mi nie pomogło, więc obawiam się, że kwas migdałowy zbyt wiele dla mnie nie zdziała, albo to stężenie jest zbyt małe. Obecnie używam kremu firmy Dla kosmetyki Niszcz pryszcz (wersja na noc), ale po trzech tygodniach użytkowania niestety żadnej poprawy
Mam teraz zamiar zakupić Skinoren z kwasem azelainowym, bo już nie mogę patrzeć na to moje czoło Może któraś z Was stosowała Skinoren/ Acnederm ?
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2016-07-26 o 22:31
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora