Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks po alkoholu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-02, 15:02   #9
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Seks po alkoholu

Czyli że co? Radzicie jej izolację od społeczeństwa?

Jeśli na trzeźwo uważasz, że takie przygody nie są niczym dobrym, robisz to po pijanemu i potem żałujesz, to znaczy, że po alkoholu odzywa się w tobie coś, czego na trzeźwo nie ma (oj, ile razy to ja płakałam po alko). I nie chodzi tu o zwiększone libido czy coś, bo gdyby tak było, to i na trzeźwo byś do tego dążyła i nie miała potem wyrzutów sumienia (alko nie ujawnia wysokiego libido, tylko podwyższa nawet to, które na co dzień jest bardzo małe, a dodatkowo znosi hamulce). Sama piszesz, że przytyłaś i że partner przestał o ciebie zabiegać, że w pewnym momencie przestaliście uprawiać seks. Może teraz tak sobie odbijasz ten post i obniżenie poczucia własnej wartości? Dla mnie seks po alkoholu nigdy nie jest ok. Toleruję to, że ludzie sobie szukają partnera na jednorazowy seks, bo mają takie potrzeby, ale po alkoholu - to jakaś rekompensata za braki, które trzeba uzupełnić. Trochę dosadnie to brzmi, ale mam nadzieję, że domyślicie się o co chodzi. Nie chodzi mi o żadne ubytki w inteligencji, ale bardziej w samoocenie itp.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując