Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-26, 13:45   #4981
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Odkrylam dzis super sklep z "naturalnymi" produktami i kosmetykami na moim osiedlu Moja Mama kupila szampon i balsam do wlosow Babuszki Agafii, a ja olej ze slodkich migdalow i olejek z drzewa herbacianego. Macie jakies kosmetyki/produkty tego typu, ktore dobrze sie sprawdzaja? W sklepiku byly tez marki typu Sylveco i rozne inne, nawet o nich nie slyszalam.
Sylveco - miałam tonik hibiscusowy, ściągał mi cerę. Płyn micelarny czeka w zapasach. W internetach wychwalane są kremy (lekki brzozowy, rokitnikowy), nie próbowałam.

Oleje - temat mi już zupełnie obcy, poza olejkami indyjskimi Khadi - cudo. Mogę jedynie pomóc jeśli chodzi o ocenę "skłonności do zapychania".

Kosmetyki rosyjskie - wracam chętnie do toników, są tam skarby. Ludzie chwalą maseczki, mnie podrażniły. Szampony i odżywki do włosów są względnie dobre, ale bez szału (choć są osoby, które sobie je chwalą). Sera, których próbowałam to porażka.

Dla mnie tego typu sklepy to hydrolaty, glinki, korund, masło kawowe pod oczy, algi - głównie półprodukty, ale ja jestem trochę zosia - samosia.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora