Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biała lista lekarzy - kogo polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-29, 13:41   #47
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: Biała lista lekarzy - kogo polecamy

Ja polecam dentystkę i ortodontkę (ma dwie specjalizacje), przyjmuje w Warszawie, pani Dominika Romanik. Chodzimy do Niej rodzinnie (leczy też dzieci i ma genialne podejście). Bardzo kompetentna i niezwykle pedantyczna osoba ale też delikatna. Ja pierwsza do niej trafiłam z zębem, który w Medicover chcieli mi usunąć. Ząb mam uratowany, co prawda leczenie kanałowe zajęło 3 wizyty ale w zasadzie całkowicie bezboleśnie

Drugi lekarz, którego bardzo polecam to okulistka pani dr Chylak.
Trafiłam do Niej na rutynową kontrolę, bo mam wadę wzroku. Na tej kontroli Pani dr wykryła zmianę na gałce ocznej i skierowała mnie na cito do Kliniki Onkologicznej w Krakowie. Termin tej konsultacji (nawet na cito był bardzo odległy) więc zgłosiłam się do kliniki okulistycznej w szpitalu w Warszawie. Zmiana była tak umiejscowiona, że okuliści ze szpitala mieli problem, żeby ją znaleźć i zdiagnozować.
Jestem już po wizycie w Krakowie i na szczęście jest to zmiana niegroźna, wymagająca jedynie obserwacji. Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i doświadczenia pani dr z przychodni, która posługując się najprostszym sprzętem na rutynowej wizycie wykryła tak trudno dostępne znamię.
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując