Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-20, 14:40   #821
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Zgadzam się! "Pranie portek" nie należy do przyjemności, ale chusteczkami idzie sprawniej i mniej stresujaco.


Temat żwirek: do tej pory non stop używaliśmy cats best oko plus. Widzę że w zooplusie doszedł Benek corn i greenwoods roślinny/drewniany (biodegradowalne to znaczy że mogę spuszczać w toalecie?). Ktory wg was dobrze się sprawdza? Czy któryś z nich jest lepszy niż cats best?

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
Zamówiłam wór 40 l tego benka corn i musiałam odsprzedać koleżance. Moja kotka w ogóle nie chciała się w nim załatwiać. Chyba drażnil ją zapach (dość mocno kukurydziany) bo siedziała na kuwecie i bawiła się drzwiczkami i nawet wejść nie chciała. Jak ją wsadziłam siła, bo biegała po domu i strasznie wyła to uciekła jak poparzona. Musiałam na szybko jechać do sklepu po inny.
Kupuje cały czas Tigerino Nuggies i uważam, że jest super, ładnie się zbryla, nie pyli mocno. W toalecie nie można go spuszczać, ale mi to nie przeszkadza.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując