Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Życie w Ameryce ... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 23:56   #46
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Samantha7, dziekuje za wyklad co do kotow Ja nie mam zamiaru brac kota jako "zabawke" dla dzieci. Zanim przyjechalam do USA to cale moje zycie mialam kotow, wiec po prostu chce miec kotka rowniez tutaj, bo bardzo mi brakuje takiego "przyjaciela" Lubie tez psy, ale z psem byloby zbyt duzo roboty, a narazie nie mam czasu na taka opieke, wiec uwazam, ze kotek jest "latwiejszy w obsludze"
Przepraszam ja nie chcialam Ci robic zadnych wykladow, moze to i tak zabrzmialo, wiec przepraszam. Chodzilo mi bardziej o to, ze kotek moze dzieci podrapac, bo Eva jest jeszcze mala i nie zrozumie i bedzie chciala pewnie bardzo kotka kochac co jest slodkie, a kotek nie bedzie rozumial tez i bedzie sie bronil. Wiem, ze nie chcesz kotka na zabawke.

Ja poprostu napisalam jak ja to widze jak bym miala dzieci. Wlasnie sie ostatnio zastanawialam co by bylo jakbym miala baby i moja kotka, ktora lubi z nami spac , ciagle sie z niej siersc sypie. Czy by nie chciala wchodzic do lozeczka dziecka. To jest zazdrosnica wiec moglaby sie obrazic, ale wiem, ze jej nie oddam jakos bede musiala to pogodzic choc wiem, ze ona troche ucierpi na tym bo juz nie bedzie mogla tyle co teraz moze i pewnie by sie bala bo ona taka jest bojazliwa.

Swoja droga to wiesz , ze np. labradory sa swietnymi opiekunami dla dzieci i sa wlasnie do dzieci stworzone. Ja np. jak bym miala duzy dom to bym chciala tego wlasnie psa, ale moj TZ sie boi psow on sie wielu rzeczy boi.

Ostatnio mnie prosil, zebym nie wycinala z dyniek buziek bo on sie tego boi i nie lubi bo to sa horrory ze nie wspomne, ze nie cierpi dinozaurow bo tez sie ich boi. Takze schoolcraft nawet dorosly chlop moze sie bac zwyklej dynki, a co dopiero dziecko

zabcia na gardlo jest dobry propolis . Taki prawdziwy kawalek z ula pszczelego. Ale ciezko dostepny, naprawde dziala na rozne zapalenia. Nie polecam na gardlo goracych specyfikow bo sie tylko bardziej bakterie rozmnazaja. Cale te napoje z miodkiem herbatki to jeden wielki bullshit. wrecz przeciwnie lepiej zjesc sobie zimnego loda.
A zeby zbic goraczke trzeba sie w letniej wodzie wykapac nie zimnej i nie goracej. I za kazdym razem jak sie poci zmieniac ubranie i posciel zeby sie nie przewiac na nowo nie byc mokrym.

Mama nam tak robila. No i leki.


valencja sliczne kotki. Evil cudo

Dobra wlasnie spalilam ziemniaki i kotlety. Standard

Pozdrawiam
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując