Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Życie w Ameryce ... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-22, 05:21   #51
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

schoolcraft pomyslalam , ze chyba przesadzilam i sie troche wymadrzalam na ten temat. Fajnie, ze sie nie gniewasz i ze moja opinia sie przydaje

Chloestic witamy na pokladzie

zabciu ma nadzieje, ze to Ci pomoze. Tylko nie przesadz z ta lodowata woda, moze lepiej zjedz jakies ice cream. Pamietaj zeby unikac przeciagow, zeby w miare tak samo cieplo Ci bylo w domu jak i na zewnatrz. Poszukaj moze w jakiejs aptece wyciagu z propolisem i wiem, ze jest taki swietny specyfik nazywa sie balsam jest od jakis mnichow, zakonnikow, ale nie wiem jaki. Sprawdze jutro bo mam w domu, a wlasnie jestem u kuzynki.

Dziewczyny zapisalam sie dzis do nails school. Od 1listopada zaczynam od pon.- czw. mam zajecia. Dostalam ksiazke i przybory taka wielka walizke wow robi wrazenie.
Ten caly manager byl bardzo mily jakis Chinczyk i sama wszystko rozumialam gadalam z nim co i jak. Nie wiem, ale chyba ide do przodu, tak czuje sie jakos ostatnio co raz pewniej, ze postawilam na swoim z ta szkola i nie wpkowalam sie w bezsensowna prace. Bede robic to co lubie

Juz oczywiscie przestudiowalam pol ksiazki i musze duzo slowek technicznych przetlumaczyc sobie. He i odziwo program i ksiazka nie sa takie trudne. Nie ma duzo anatomi. Jest tylko budowa paznokcia , plytka, naskorek , skora etc. Jakis takich ciezkich rzeczy nie ma jak to bylo w massage school. Tam to sie czulam raczej jak na studiach medycznych Jeszcze po PL to bym to przebrnela ,ale po ang. wtedy nie dalam rade.

Tesciowa mnie tak wkurzyla bo zadzwonila i juz miala te swoje teorie i wymadrzala sie. Ulozyla mi caly plan co i jak powinnam robic.
Wkurza mnie bo traktuje mnie jakbym byla niedorobiona. co sorry ja sama nie wiem co mam robic.
Damn, wszystko musi wiedziec co robie o ktorej i gdzie w jakich dniach. Moglam nie odbierac , ale kurde ostatnio ciagle nie odbieralam od niej telefonu. Glupio tak,ale w sumie to mysle, ze ona zasluzyla. JAk jej syn nie chce z nia za bardzo gadac to czemu ja mam. Dobra dosc juz. Niech sie buja. Ciesze sie, ze bede chodzic do szkoly i nikt mi tego nie popsuje Ona jest smieszna jeszcze 2lata temu mnie od tipsiar wyzwala jak powiedzialam o tej szkole, a teraz patrzcie tak sie przejela

Dziewczyny pomyslalam moze, ze do tej listy co zabcia zrobila mozna by dopisac obok kazdej z nas nasz rok urodzenia, zeby zobaczyc, ze dziewczyny w roznym wieku moga sie swietnie dogadac co Wy na to ???

Osobiscie to nie wiem np. ile lat ma schoolcraft i zabcia. Wiem,z e napisalyscie, ze jestescie najmlodsze
Moj rok 81, babcia zadna tajemnica

Pozdrawiam
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując