Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-03, 23:44   #2043
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;49583415]Przeczytałam kilka ostatnich stron wątku. Jestem w szoku, co tam się działo. Rozumiem, że ktoś może być zły przez zwlekanie z otwarciem firmy, ale to po prostu- nie kupuj skoro masz takiego dużego focha. I po sprawie! A tam się odbył dosłownie lincz... Jeśli opinie o podkładzie były niepochlebne miałam wrażenie, że nakręca to całą tą akcję. Kilka dziewczyn tak zatruło atmosferę, że wątek został zamknięty, bo one chyba nie miałyby nigdy dość. Nie każda firma mineralna jest super fair do klienta, a jednak nigdzie na wątku nie widziałam takiej akcji. Czyżby to dlatego, że właścicielką jest Polka? No tak...dla niektórych polskość to "zniszczenie" drugiego.

[/QUOTE]

Odpowiem Tobie w Twoim tonie. Cebulactwem jest zarzucanie innym zarówno hejtu jak i nienawiści do innych Polaków, bez chwili zastanowienia dlaczego krytykujemy.

Jakoś inne firmy ( w tym polskie minerały!!)mogą normalnie działać lub zakończyć działalność z klasą, mogą mieć działającą stronę internetową i dobry kontakt z klientem- zwłaszcza to w przypadku pixi leży całkowicie , po niemiłym mailu stwierdziłąm, że nigdy nie kupię ich minerałów, no po prostu nie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując