Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podróbki JT
Wątek: Podróbki JT
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-03, 22:33   #284
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Podróbki JT

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Mam nieco odmienna opinie na temat podrob i rzekomych cech charaktersytycznych na JT. Mam obecnie 7 JT i kazda sie czyms rozni-a to napisy przytarte, a to sie nr starl, a to nr koloru naklejony a nie nadrukowany... I wszystkie sa oryginalami i nie mam co do tego watpliwosci, a samych JT mialam juz ze 20.
Pomadko przykro mi, że podważasz to co pisałam przez ostatnie kilka stron

Starałam się wytłumaczyć w czym tkwi rzecz, na co trzeba patrzeć, teraz zastanawiam się czy warto było.

Podważasz wszystkie nasze argumenty w zamian nie podając żadnych innych....

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
NIestety nie mam PS do ozn. zdjec, tylko Painta, wiec wybaczcie te kratki na fotce.
Dosc jasno widac roznice miedzy blyszczykami [pomijam ten mega rozowy (Cool Fuksje), ktory sama uszkodzilam i musialam ratowac tubke swoimi sposobami przed wylaniem zawartosci], a naprawde jestem przekonana o oryginalnosci, choc expertki moga stwierdzic co innego.
Pomadko wiadomo, że przekonana możesz być, pytanie tylko czy słusznie

Jak pisałam na temat miniaturek nie wypowiadam się, ale skupię się na tych trzech pełnowymiarowych:

Nr 1. błyszczyk jasnoróżowy- mam duże wątpliwości co do jego oryginalności. Dlaczego? Przede wszystkim z tyłu- brakuje standardowych napisów- ale tak myślę, że mogły się zetrzeć? Jak to jest Pomadko? Były te standardowe jak Lancome Paris, ASNIERES CEDEX, TSA 10007 itd.? Nie podoba mi się też oznaczenie koloru- jest normalnie wydrukowane jak cały tekst, a powinno być wybite osobno u góry tubki (jednak tego aż tak się nie czepiam bo nie mam pewności czy przypadkiem niektóre serie nie mają takich oznaczeń).

Nr 2. błyszczyk fuksjowy- PODRÓBA na kilometr. Błyszczyki Juicy Tubes mają pojemność 14.2g a nie 14.16g- uwaga to jest jeden ze szczegółów po którym można poznać podróbę. KAŻDY pełnowymiarowy JT ma 14.2g pojemności (czyli 15ml)!!!
Oznaczenie koloru naklejane- co świadczy o podróbce.

Nr 3. błyszczyk perłowy- szkoda, że napisy się starły ale na 99% oryginał

----------------------------------------------------------------------------------------------

Wklejam swoje błyszczyki JT- kupione w zagranicznych perfumeriach; oprócz Vanilla Soul, który jest z naszej Sephory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg błyszczyki 1p.jpg (121,6 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg błyszczyki 2p.jpg (112,0 KB, 102 załadowań)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując