Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-15, 18:48   #574
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was ptanko jaki byscie mi zabieg poleciły(cere mam jak w tytule watku )?
bo kiedys chodziłam na oczyszczania manualne ale teraz juz chyba nie wybiore sie na to bo to raczej nie za dobre dla naszej cery?
Może jakiś peeling?
Chciałabym na jakiś pójść... kiedyś.
W tamtym roku poszłam do kosmetyczki na kwasy i jedyny pozytyw, który zauważyłam to krótkotrwały efekt wygładzenia skóry, ale po 3 zabiegach skóra mocna się wysuszyła i tym samym zaczęła produkować więcej sebum
Koniec końców skóra została podrażniona, stała się wrażliwa i po zabiegach musiałam radzić sobie z nią sama
Bo nie miałam kasy na inne profesjonalne zabiegi.
To ja już wolę swoje glinkowe
Gdybym miała pieniądze na takie imprezy, pewnie korzystałabym z nich częściej i może systematyczność by tu coś dała, ale tak... żałuję.

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
I ja muszę się rozjerzeć za tym żelem z Fitomedu Do tej pory używałam regularnie LRP, choć zdradzałam go z innymi (Iwostin, Vichy, Pharmaceris), ale zawsze wracałam do LRP.

Obecnie kończę mydełko Coal Face Lush, a peelinguje Savon Noir. Czekam na mydło Aleppo i mam nadzieje, że może ono mi coś zwojuje dobrego na twarzy. Borykam się ostatnio z drobnymi wypryskami, które są mega czerwone, z białym czubkiem, a nie da się nic z tym zrobić Próbowałam maścią ichtiolową, innymi wysuszaczami punktowymi, ale nie dają rady Miejsce robi się tylko bardziej czerwone i bardziej bolące
Co do oczyszczania buzi żelami - moim zdaniem jeśli i droższy i tańszy myją tak samo, nie ma co przepłacać
Więc w porę przypomniałam sobie o Fitomedzie

A co do mydełek - kusi mnie Lawendowa Farma, ale muszę zamknąć oczy i się wstrzymać przed klikaniem w produkty zwłaszcza, że siedzę teraz na Allegro i zaraz coś kupię

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mam pytnie co do savon noir, mam najpierw oczścic (tzn umyć buzię) i wtedy dopiero dać savon, czy na nieumytą wczesniej twarz?
Ja używałam go tak jak żel, czy nakładałam na nieumytą twarz.

Cytat:
moze pasta cynkowa pomoze?
Haha, Karmazynka, miałam to samo napisać bo sama używam pasty i bardzo ją lubię
Polecam też papkę Jadwigi
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora