Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 10:34   #28
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Czy pracodawca może źle odebrać zainteresowanie religiami (religioznawstwem? jak to sformować?) Nie chciałabym wyjść na nawiedzoną (), a temat różnych religii ostatnio bardzo mnie zainteresował
od zawsze interesowałam się religią chrześcijańską, nawet napisałam na ten temat 3 prace dyplomowe. Do dziś, siedze w temacie co nei znaczy, ze jestem nawiedzoną katoliczką, wręcz przeciwnie. tego też taką informację zawarłam w CV. Mój Tż gdy to zobaczył to parsknął śmiechem i powiedział, że gdyby dostał takie CV to by je umieścił w śmieciach bo niby zalatuje dewotką co prawda on jest ateistą, ale pomyślałam sobie, że ludziepodchodzą o przekonań religijnych, politycznych w różny sposób i informację tą zamieniałam na bardziej ogólnikową.

Co do innych zainteresowań to także zastsowałam rozwiniętą formę, tzn. nie sam sport, ale pływanie, joga, itd. Kiedyś nawet rekrutantka zapytała o tą moją jogę - niby chciała abym jej poleciła dobre miejsce do ćwiczeń bo zaczyna myśleć nad taką formą ćwiczeń.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując