Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suknia marzeń cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-27, 19:44   #3274
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
To po kiego ... pytasz o opinie innych na publicznym forum Uwielbiam takie wypowiedzi, najlepiej zeby wszyscy niezwykle szczerze kadzili, jak to ach i och sa wszystkie suknie swiata



Jakos malo zrozumialy dla mnie ten zarcik.
troche wyluzuj dziewczyno! bez ataku i złości - bo to szkodzi.

Bo dla Ciebie sukienka z kupą koronek i błyskotek może być wygodna -dla mnie nie.
Tak jak dla Ciebie Micra Nissan -jest za duży by nim jeździć, przez co mało wygodny tak dla mnie BMW 320d Touring (czyli kombi) jest wygodne

Cytat:
Napisane przez Aisha1 Pokaż wiadomość
Przecież tutaj jeśli ktoś ma inny gust niż większość forumowiczek to zostaje rozjechany walcem. Też nie podoba mi się połowa sukienek tutaj prezentowanych ( albo i więcej) i to pewnie nie tylko moje zdanie, ale nie objeżdżam Waszych gustów od góry do dołu, bo wiem że to ,może być przykre.
Dlaczego część Dziewczyn uznaje się za dyktatorki mody ślubnej- i kompletnie nie liczy się ze zdaniem samej zainteresowanej PM, która poprosiła o radę? Nie wiem, chcecie siebie dowartościować czy co?????
Dziewczyny, przecież można wyrazić swoją opinię, ale jakoś delikatnie, w formie porady a nie niezawisłego, chamskiego osądu.

ka.si
- Moim zdaniem suknia ładniej jednak będzie się prezentować z oryginalną górą. Jest prosta, jeśli chodzi o materiał, więc forma może być trochę zwariowana i upięta. Nie wiem tylko czy krawcowa osiągnie taki efekt, bo nawet nie mam pojęcia jak można podpiąć ten materiał ( notabene bardzo lekki) żeby było tak jak w oryginale. Uważaj żeby to wszystko nie oklapło.
Nie martw się, nie każdy jest zwolennikiem koronek z cekinkami, kryształkami i jeszcze tiulem do tego w jednej sukiene. A w tym pokazie projektanta sama znalazłabym kilka pięknych prostych w formie sukienek dla siebie- niektóre są boskie.

no cóż ... poleciały wypowiedzi kreatorek mody...
dziewczyny naprawdę bez urazy,ale można było to ominąc - i nie chodzi mi tu o słodzenie.
Jak mi się coś nie podoba to albo nie komentuję, albo robię pomocną krytykę
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding

Edytowane przez ka.si
Czas edycji: 2010-01-27 o 19:47
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora