Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-09, 10:17   #2546
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
U mnie teraz jest piekarnik koło lodówki i jest ok obie w zabudowie, nic się nie nagrzewa. Nie zauważyłam też wiekszego zużycia prądu



Nie bardzo rozumiem to rozróżnianie, że inwestowanie w dom tak, a w mieszkanie nie Ja np. nigdy nie będę mieszkać w domu, w sensie- nie chciałabym mieć domu. W mojej okolicy żeby kupić sensowną działkę w sensownym miejscu (żeby nie robić przez 18 lat za kierowcę dzieci i nie jeździć do centrum godzinę), trzeba wydać na nią pół miliona. A weź jeszcze zbuduj dom i go wykończ



Zawsze możesz złożyc wypowiedzenie. Dyscyplinarnie to może zwolnić pracodawca i to w określonych sytuacjach. Ktoś wam kity wciska pewnie po to, żeby firma nie straciła dotacji z urzędu.

Pytanie tylko, czy to praca, w której będziesz się rozwijać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i wykształceniem? Bo zdaje się, że kończyłaś coś związanego z projektowaniem a praca asystentki - niezależnie od tego jak waznego dyrektora - jest raczej mało rozwijająca. Bo w ile nauczysz się ogarniać jego kalendarz, przełączać telefony, bookowac bilety lotnicze i umawiać wizyty do lekarza dla jego dzieci? W miesiąc?


Też tak myślę, że asystentka to średnia fucha. Za dobre studia oktawia skończyłaś, żeby teraz niemerytoryczną robotę mieć.
Poza tym z własnym chłopem ciężko czasem wytrzymać i dogadać się, a co dopiero z obcym. Ja nie dałabym rady. Zbyt pyskata jestem[emoji6]
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora