Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 13:03   #3192
MademoiselleB
Raczkowanie
 
Avatar MademoiselleB
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Dzięki za rady.Odnośnie używanych chust,czytałam że najlepiej jak nie będą mocno używane i jednak lepiej nowe.

Już tam zaglądałam.Strasznie skomplikowane to się wydaje,ale już decyzję podjęłam,nie poddam się tak łatwo😉

Zdradź jaki to smoczek😳.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Aaa bilirubina nadal podwyższona.Jest ponad 5,a 3 tygodnie temu było ponad 10.Dalej mam podawać wit.e.Jest lepiej,ale szkoda,że już nie w normie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas bilirubina byla 17 (176,0 umol/l) czyli chyba 17 (bo to sie dzieli przez 10) i lekarz powiedział ze jest ok, to nie rozumiem jak Twoje dziecko ma 5 i jest przekroczona... a zakres ref. jest 0-17,1

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

my dziś po wizycie - mala jutro kończy miesiąc a wazy 5 kilo.... waga startowa to 3,7.
czy któreś dziecko tez tak szynko przybiera? bo trochę mnie to przeraziło a jesteśmy na samym kp.
Lekarka kazala mi karmić co 3h a w nocy rzadziej - taki schemat mi się też marzy - ale jak mała nie dostanie dokładnie za 2h jedzenia to jest straszny płacz...
MademoiselleB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując