Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 23:34   #1568
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Przy okazji pokażę Wam ile mi zostało miejsca na lakiery w pudłach. Jak je zapełnię to... będzie trzeba poszukać nowego pudła :P







Mało miejsca..
+ Bardzo ładnie wyglądają Twoje pazurki jak są opiłowane.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
No i porekordowane -.- Nigdzie nie ma karty uczestnictwa, poza stroną, która nie działa, bo jest przeciążona.
Czyli Kuba, jak zawsze, załatwił mi ekstra zabawę.

Świetnie, za to ja nie idę z nim na grilla do Agi. Był układ: on ze mną na rekord, ja z nim na tą zasraną imprezę.
Czyli on niech robi co chce, ja Wam chyba dzisiaj cały dzień potowarzyszę. Albo jemu na złość umówię się z kolegą, którego on nie znosi.
Kopa mu!
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
oj Malina to przykre pochopnie się z nim rozstałas

to ja pokaże,mialam je z miesiąc temu, ba, nawet wiecej. i lubię taką długość paznokci u siebie nawet krotsze
troche grubo wygląda, ale na zywo nie było patologii. wybaczcie duze zdjecia, takie na bloga wrzucam.
wlosy byly jeszcze przed farbowaniem, jutro sie farbnę
Ładniutkie Dawno nie widziałam Twoich paznokci.
Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Co mam zrobić, jeśli pewna wizażanka użyła mojegoz zdjęcia do recenzji, wycinając podpis? Chodzi mi o recenzję Ovatheny tutaj - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ci.html&next=1 .Tu mój post ze zdjęciami - http://laindise.blogspot.com/2011/08...le-tiptoe.html
Swoją drogą, jak można wybrać tak beznadziejną fotkę?

Specjalnie dla lolli - Max Factor Fantasy Fire na czerni i solo
Dwa pierwsze zdjęcia - jedna warstwa
Dwa kolejne - dwie warstwy
Trzy ostatnie - trzy warstwy
Ja bym zgłosiła moderatorom.
Ale on piękny..
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oto moje dzisiejsze świąteczne. Inspirowane pogodą i wiosną
(wiem.... skórki). Niestety nie umiem nie wycinać i dopiero jutro będą wyglądac lepiej.
Stokrotki.
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Laindise - ja też lubię burzę zawsze obserwuję ją z okna..to zamiłowanie mam po mojej mamie[B]
A idźcie Wy. Ja się potwornie boję burzy.
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
haha to samo pomyślałam,że brzmi znajomo jak Trelle
Taki szczegół zapamiętałaś?
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Rekord pobity
Gratuluję!

Ja dopiero zmyłam chinkę. Kurczę skubana 3 dni się trzymała pomimo intensywnego sprzątania.. Ajajaj.. Mam 14 lakierów do wypróbowania.

Jak ja Wam zazdroszczę.. U mnie by było ciepło ale jest dosłownie arktyczny wiatr. Rano z psem byłam w zimowej kurtce.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora