Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 10 pan project, czyli projekt denko :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-05, 12:15   #4261
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
Racja, ja tez się na tym łapie, zaczynam nawet ograniczać sie z zakupami, staram się raz w miesiącu i jedynie ze względu na jakąś dobrą ofertę iść do rossmana i raz do natury, oczywiscie nie zawsze jest tak ze wychodze stamtąd z zakupami po 100 zł, czasem jest tak ze kupię doslownie 2, 3 rzeczy, a czasem nie kupię nic (chociaż to już rzadkość, bo jesli idę to po jakąś konkretną rzecz). Ale fakt faktem trzeba bardziej się ograniczać, bo nie raz przychodzę z tymi zakupami i stwierdzam, że niektóre nie były mi aż tak potrzebne i będą długo czekać, aż zacznę je używać...
Mam dokładnie tak samo! Ostatnio już nawet stwierdziłam, że jak zużyję jakieś kosmetyki to nie będę kupować zamienników, bo i tak rzadko je stosuję, więc po co mają potem zalegać. Tak pewnie zrobię z solami do kąpieli i jakimiś smarowidłami do stóp. Wystarczy mi płyn do kąpieli, który przy okazji mogę używać jako żelu oraz zwykła, uniwersalna nivea.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora