Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-31, 12:04   #3159
tekanan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 57
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez aaash Pokaż wiadomość
Ja nie stosuję już Atre od około miesiąca. Jak już kończyłam drugą butelkę, nie miałam praktycznie żadnych wyprysków, buzia była gładka. Od miesiąca nie używam i tydzień temu troszkę mnie wysypało, tzn. kilka niewielkich niespodzianek, ale to dlatego, że na dniach mam dostać okres. Ale ogólnie, moja cera powariowała ludzie, naprawdę.
Nigdy nie miałam problemów z wysuszeniem cery, jedynie podczas stosowania Atre (no ale to wiadomo), ogólnie moja buzia była tłusta, wręcz łojotokowa. Od jakiegoś czasu buzia "przerobiła" się w suchą! Od kilku dni odstawiłam tonik pichtowy i cytrynowy, bo cholernie mnie wysuszały, mydło siarkowe poleciało do kosza i jedyne czego teraz używam z takich produktów "do kuracji" to Acnederm i porządnie buzię nawilżam. Myję żelem z Ziaji Med, ten myjący antybakteryjny, jest delikatny i nie zawiera SLSów, potem tylko Acnederm i krem naprawczy z serii lipidowej z Ziaji Med. Ogólnie posępiłam ostatnio sporo próbek kremów nawilżających w aptekach, więc teraz wszystko będę zużywać i porządnie się nawilżać. No i tak do września będę chyba robić, nie wiem co to się stało, że nagle zrobiłam się suchotnicą We wrześniu planuję albo kwas mlekowy i dobry filtr, albo atre 0,05 i również filtr.
A jak Twoje przebarwienia potrądzikowe? Pamiętam, że z dużym nasileniem walczyłaś z nimi, więc jestem ciekaw jak to wygląda przy intensywnym złuszczaniu, bo ja robię to raczej w długofalowo
tekanan jest offline Zgłoś do moderatora