Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-31, 16:13   #447
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
No nie, choć ostatnio czytałam książkę dr Tombaka, który proponuje samodzielne wykonanie sobie naleweczki z pestek cytryn na spirytusiku

http://apteka-internetowa.herbalek.p...-ml-p-136.html

Mnie też ciągali
Hehe, jak sie kiedyś wybrałam z moim bratankiem na sankach w głębokie śniegi, to zgubiłam dziecko Na szczęście daleko nie odeszłam

Citrosept mam, też polecam! I profilaktycznie i kiedy "coś" dopadnie: wtedy końska dawka (nawet do 50 kropli, nie w jednej szklance rzecz jasna) - o ile to zwykłe przeziębienie to stawia na nogi natychmiast! Trochę osłabia, ale gorączka, katar itp mijają po spokojnie przespanej nocy. Wypróbowane w przeddzień poważnego egzaminu daaaawno temu na studiach.
Chociaż słyszałam też, że to świetne działanie to zasługa... pestycydów, a nie mega ilości witamin czy innych zdrowych skladnikow - wszystko co złe, roślina kumuluje w pestkach i my potem pijemy wyciąg... Pestycydy mogą pewnie zabić bakterie na śmierć Ale to (mam nadzieję) urban legend.

A skoro plotkujemy to się pożalę, że jak się zrobiła ladna pogoda, to ja siedzę całymi dniami w pracy. Sobotę - kiedy lało - miałam oczywiście wolną...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując