Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-20, 13:14   #4600
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No wlasnie sama nie wiem co bym chciala ... Chyba nic, bo cos niebardzo widzi mi sie oddawanie 60g ... ale moglabym Ci dac 40g za GT w opakowaniu Wyszloby rowno D

Ostatni egzamin na uni mam 24 marca, mieszkanie wypowiedziane na poczatku kwietnia ... 5.04 lece do TZ do Kanady, gdzie przez 2 tygodnie koncertuje i potem - w zaleznosci od tego, czy bede miala juz ta glupia fiancee visa czy nie - albo jade z nim dalej tourzyc po USA, albo wracam do Wawy i czekam na papier Slubujemy 20 czerwca

A co do tych "wszystkich rzeczy" - ja Ci radze byc dla mnie wyjatkowo mila i na przyklad oddawac GT za motylki Wtedy "wszystkie rzeczy" beda na napisanie milusiego mailika
nieee... no pewnie, ze 60g nawet bez pudelka byloby nierowna wymiana... 40g jest calkiem do przyjecia ... i tak bede miala zapas na dlugo ...

oooo... juz 20 czerwca... bedzie imprezka ... kurcze jak ja pomysle, ze mi juz 8 rok leci ... a z drugiej strony wlasnie sobie pomyslalam, kurcze Urbanek bedzie tak daleko... tak jakbys teraz conajmniej za rogiem mieszkala ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora