Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-13, 12:08   #576
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Haha, to prawda To też kwestia idealnie wypiłowanych paznokcie - Anula ma wręcz nieprzyzwoicie równe


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Mam jeszcze mani. Już kształtowo tuż przed piłowaniem na migdały. Na blogu też jest W rozproszonym świetle i bezpośrednim.
ale piękny

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;62863556]
Mani mam - znowu naklejki akurat te mi się gorzej aplikowało niż poprzednie.Nie do końca jestem przekonana akurat do tego wzoru, bardziej mi się podobał na arkuszu.
[/QUOTE]

takie nietypowe, ale mi się podobają

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Też mam mani z naklejkami
Ze skórką na maluchu nie wiem co się stało, wiem tylko że bardzo bolało przy czyszczeniu skórek..
śliczny maniek

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję po pierwszym siłowaniu, na blogu też jest
ale pięknie to wyszło
tak btw, skąd tą płytkę masz i jakie ma oznaczenie? ja mam z lady queen i mam z nią trochę problemów przy odbijaniu :/ fakt, że te wzoreczki są mega drobne, ale wydaje mi się i tak zbyt płytko wygrawerowana.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No dlatego dla mnie to jeszcze nie migdały, tylko jajeczka, owale, ale nie zmienia to faktu, że wyglądają ładnie
ok rozumiem, dla mnie jajeczka ovale to te ostatnie niebieskie czy te bellkowe z naklejkami, a już te były inne od tamtych
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując