Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-25, 17:45   #3086
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Hellou!
Coś mało naspamowałyście od południa. Myślałam, że będę z 10 stron nadrabiać,a tu tylko kilka
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


Obiadu dzisiaj nie będzie Po wczorajszym usunięciu prosaczków zostały mi dwa strupki, nie mogę iść do sklepu.

Miałam na jutro przygotować kolację, ale lodówka pusta. Chyba będę musiała sprawić facetowi przyjemność zaproszenia mnie na kolację, ale czy zasłużył .

Za to sprzątanie w przerwach między siedzeniem na wizażu idzie całkiem spoko (no tak w granicach rozsądku oczywiście, po co urabiać się sprzątaniem skoro za chwilę i tak się nabrudzi).
Zamów zakupy z dostawą do domu
Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
W końcu mam zamówienie z S.

Jak pisałam kupiłam płatki 3za2, idealnie, bo akurat moje ulubione z Velvet się skończyły.

Próbka pianki GG, już druga, więc sobie potestuję.
Jest Nars Jakoś ta tubka się pusta wydaje, ale w sumie 2 ml, to czego oczekiwać Chętnie przetestuję
I hit! Próbka niespodzianka to próbki pomadek z EL, cudo, bo chciałam je wypróbować a tutaj kolory na każdą okazję

aaaa i jeszcze różowe pudełko

Mogę oficjalnie powiedzieć, że dawno nie byłam tak zadowolona z zamówienia

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaka u mnie piękna pogoda Laaaaato !!


Ale dzisiaj taka piękna pogoda, że siedzę sobie na zewnątrz z kawką i telefonami i wpadam do kompa tylko co pół h
Trzymam kciuki, żeby w pracy wszystko poukładało się po Twojej myśli
Magda napisz, czy chcesz próbkę balsamopodkładu nr 1, bo mój mac chyba dziś ostatnie krople wypluł i będę otwierać coś nowego
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora