Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-18, 15:47   #1225
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Pisałam Ci już wyżej, ale chyba nie zauważyłas te zdrapki są tylko do płatności online, jak płacisz w stacjo nie zdrapuja nic, więc to że zdrapka jest na miejscu o niczym nie świadczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też prawda

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a no to musisz kupić nową



Anulaqa rozwaliłaś system







możesz dać komuś kartę bez problemu ale jeżeli chcesz wykorzystać w wymiankach to nie wiem czy to najszczęśliwszy pomysł. Przede wszystkim ktoś może Ci potem powiedzieć że na karcie było nie 100 a 50 zł (przykładowo). I jak udowodnisz ze tak nie było? ciężko to będzie sprawdzić bez proszenia S o historię użycia tej karty ale w sumie nie wiem czy w ogóle jest to możliwe do uzyskania u nich. Bezpieczniej tego moim zdaniem nie robić
W S nie ma czegoś takiego jak historia użycia karty upominkowej Nie można się dowiedzieć kiedy było nią płacone, jedynie jakie jest saldo na tę chwilę.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A te "karty" to jest świstek papieru, który przychodzi pocztą/kurierem czy jakiś kupon, który przychodzi mailem?

Bo jeśli świstek papieru to chyba masz dobry pomysł.

Zawsze byłoby ryzyko o którym pisał amyzek (że ktoś będzie twierdził, że było ich mniej), ale to można sprawdzić w historii zamówień. Z obcym bym się bała tak wymieniać, ale na wątku nie . Tylko chciałabym, aby ta druga strona była zabezpieczona i spokojna.
To karta plastikowa taka jak debetowa
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora