Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilka pytań do Was-poradźcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-16, 19:51   #4
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Kilka pytań do Was-poradźcie

*Tonik i żel polecam ci z Loreala Pure Zone to dobry zestaw na pryszcze! Obydwa produkty ok.15 zł
*Generalnie to puder używa się na podkład żeby go utrwalić, ale ostatecznie możesz używać puder osobno! Nie znalazłam jeszcze pudru, który był by moim ulubionym, ale taki sypki z inglota jest nawet spoko i masz wybór odcieni
*Korektor ja używam Constance Carroll jest tani i dobry używam go zarówno pod oczy jak na pryszcze
*Jeżeli lubisz brązowe cienie to ja polecam taniutkie cienie z rossmana Lovely!
Ja mam kilka odcieni brązu i złota z tej firmy i są naprawdę dobre w promocji kosztują 3,99 a normalnie cos koło 5 zł
Dobre tanie cenie to też oczywiście Inglot! Fajnie też są paletki Ruby Rose, które można zamówić na allegro!
A jeżeli chodzi o to czy cienie mają być matowe czy perłowe to myśle że jest to sprawa indywidualna! Ja lubie takie i takie! Fajnie też są cienie z brokatem
* Na kredkach się nie znam, bo nie używam, ale jeżeli chodzi o trwałość to dobre są kredki rimmel
*Szminki nie używam, więc nie wiem
*Jeżeli chodzi o balsam to polecam rozświetlający Nivea, ale ten nie jest brązujący ale ma fajnie świecące drobinki
*Mój ulubiony tusz to Rimmel Volume Flash jest naprawdę super! Super pogrubia i jest trwały a kosztuje 19,90 jak trafisz na promocje to nawet taniej! Dobry jest jesz Astor Air maX ale kosztuje 25 zł
Polecam też jakiś fajny róż albo puder brązujący! Ja mam puder brązujący w kulkach i używam go jako róż na policzki! Jest on z firmy Pierre Arthes! Kupiłam go na Słowacji za 157 koron, ale myślę, że w Polsce tez jest!
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując