Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-30, 13:42   #4197
eternity6
Raczkowanie
 
Avatar eternity6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Kosmetyki I+M Naturcosmetik
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja mam, ja mam! właśnie ten krem pod oczy (i tak tylko dodam, że ten zapach jest z prawdziwego ekstraktu z wanilii, a nie z jakichś sztucznych pachnideł ).
pisałam ci też na wątku z analizą składów - jak potrzebujesz coś odżywczego, to ten krem age protection ma fajne oleje. jeśli się obawiasz, że mógłby być za ciężki, to możesz na pierwszy rzut spróbować z nawilżającym freistil. ale najlepiej by było dorwać próbki...
ja mam fluid do cery mieszanej i jest leciutki, nawilżający. ale do twojej cery będzie za słaby. poza tym mam też szampon dzikie zioła - według mnie jest świetny, polecam do przetłuszczających się i wrażliwych skalpów
Dziękuję bardzo! O takie właśnie wsparcie mi chodziło
W takim razie jestem gotowa na kolejne zakupy i będę testować!
Na początek wezmę krem i poproszę o dużo próbek, bo akurat tam gdzie zamawiam nie ma z tym problemu

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

I+M Naturcosmetik
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam mleczko do demakijażu. Bardzo lubiłam, starczyło mi na bardzo długi czas, cena może nie niska, ale wydajność rewelacyjna
Dziękuję! Mleczka też szukałam
Ceny niestety dość wysokie, ale krem pod oczy też jest bardzo wydajny, więc nie ma tego złego..
eternity6 jest offline Zgłoś do moderatora