Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 21:00   #998
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43854107]Oesu, wlasnie widzialam . Bronzer na czole, dziwacznie blade usta, zle dobrane szkla kontaktowe robiace wrazenie ufoludka. A ta krecha? Pierwszy raz widze, zeby najgrubsza czesc kreski byla w wewnetrznym kaciku . Rzesy uwalone linerem. Ja bym sie ze wstydu spalila wychodzac tak do ludzi. Uwiecznianie tego w sieci jest poza moja percepcja.
Cudowna reklama dla Diora .[/QUOTE]
Te usta są blade chyba dlatego, że ona nakłada na nie podkład - tak przynajmniej to wygląda. Mam też wrażenie, że zdjęcia są maksymalnie wygładzone i obrobione, a mimo to efekt końcowy na kolana nie rzuca. Wiem, że trwa teraz szał na blogerki i że reklamują one niemal wszystko, ale dziwi mnie trochę, że producentom nie przeszkadza fakt iż niektóre blogi to właściwie już niemal wyłącznie takie "kąciki reklamowe" gdzie jednego dnia zachwalana jest firma X, drugiego Y, a trzeciego Z i to jeszcze bez specjalnej finezji.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora