Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-24, 19:25   #927
201611290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 518
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Pierwsze hybrydy z neonail kupowalam w wakacje, maluje mi się nimi idealnie, 2 warstwy wystarczają (mam kolory lady ferrari i natural beauty). Trwałość idealna. Na początku grudnia zamówiłam dwa kolejne kolory, i ku mojemu zdziwieniu przyszły w trochę innych, wyższych buteleczkach. Zamówiłam kolory calm burgundy i czarny. I tak: czarny odpryskiwał po kilku dniach, po tygodniu mogłam go zdjąć płatami!!! Pierwszy raz mialam czarną hybrydę, może muszę jeszcze z nim poćwiczyć, ale wszystko robiłam jak zwykle (extra base i top eco). Z kolei calm burgundy póki co trzyma się ładnie, ale jest jakby bardzo słabo napigmentowany. Położyłam 3 warstwy a dalej mam prześwity.... Dla porównania: 2 paznokcie pokryłam natural beauty (tym starym) i widać różnicę w kryciu. Tu wystarczyły 2 warstwy i wygląda idealnie....

Podsumowując: chyba coś namieszali w lakierach (tych w wyzszych buteleczkach) albo mi się trafiły felerne... jest jeszcze opcja, że nie umiem pracować z czarnym, dlatego odpryskiwał.... muszę nad nim poćwiczyć ale no cóż, nie jestem zadowolona z niego jak na razie... calm burgundy: kolor śliczny, ale komu się chce kłaść 4 warstwy? kiedy przy innych kolorach kryją dwie...
201611290918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując