Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - gabinet kosmetyczny -- LUBLIN
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-07, 15:29   #25
hokus6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
ja bym polecała gabinet na krakowskim, Fancy Lady bodajże.
Nie polecam! Robiłam kiedyś hennę na rzęsy - żadnego efektu tylko oczy podrażnione. I salon trochę "spelunkowaty", na pewno nie przyciąga swoim wyglądem (byłam tam tylko raz, wmówiłam się telefonicznie "w ciemno")

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Raczej przestrzegałabym przed salonem Scarlett... Byłam tam 2 razy na oczyszczaniu twarzy, potem zaczęłam chodzić do Dr Eris na Wieniawską. Różnica ogromna - z Eris wychodzę po zabiegu z dobrze nawilżoną i świeżą cerą, po Scarlett miałam całą skancerowaną i ściągnięta, pani kosmetyczka też był o wiele mniej delikatna. Skusiłam się też raz na laserowe zamykanie naczynek na twarzy - 250 zł i zero efektu, dowiedziałam się, że czasami tak się zdarza i potrzebny jest drugi zabieg, czyli kolejne 250 zł !! Podziękowałam (powinnam się wykłócić o zwrot kasy...). Po jakimś czasie poszłam na konsultacje (bezpłatne) w sprawie naczynek do Ars Medica przy Zana (poleciła mi koleżanka która robiła tam depilację laserową, przyjmują tam lekarze, nie kosmetolodzy), powiedziałam o moim rozczarowaniu poprzednim zabiegiem ale, uwaga!, nie wymieniłam nazwy gabinetu, powiedziałam tylko że na Czechowie, a lekarz od razu zorientował się, o jaki gabinet chodzi. Dowiedziałam się też, że nie jestem wcale pierwszą klientką "z odzysku" po Scarlett...
Byłam też świadkiem rozmowy dwóch pań pracujących w Scarlett, która ostatecznie odwiodła mnie od korzystania z usług tego salonu - akurat wychodziłam z zabiegu jak pani za ladą rozmawiała telefonicznie z jakąś klientką o, jak się zdołałam zorientować, samoopalaniu tzw metodą air brush; klientka widocznie była rozczarowana trwałością zabiegu, bo po skończeniu rozmowy pani kosmetyczka ironicznie skomentowała rozmowę słowami "myślała, że zapłaci 100 zł i wystarczy jej na miesiąć!", w dodatku głośno i przy mnie-klientce . Bez komantarza .

Tak więc polecam Dr. Eris, a do "grubszych" spraw (laser itp inwazyjne zabiegi) Ars Medica - sprawdzone i prestiżowe (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Edytowane przez hokus6
Czas edycji: 2009-06-07 o 15:33
hokus6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując