Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 19:00   #848
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Jully Pokaż wiadomość
Tobie też sie tak robi, że po myciu czasami pojawiaja sie na skórze takie maleńkie kropelki płynu? Nie wiem czy to sebum, bo nie rozchodzi sie po twarzy powodując blyszczenie. Mi sie takie coś na nosie i w okolicach pojawia
hmm, jeśli myślimy o tym samym (takiej wodzie z porów, nie tłuszczu) to tak, robiło się, zawsze po toniku AHA tak mam, ale teraz wysuszyłam skórę bardziej i już sebum nie uświadczysz u mnie w żadnej postaci

ale też miałam takie kropelki z porów u mnie na nosie głownie

myślę, że to pory się czyszczą, tylko są już trochę ogołocone z komórek 'tłuszczowych' i produkują takie wydzielinki, żeby nam jeszcze bezsilnie dopiec


ps. u mnie są dni jak ten dziś, że na twarzy spokój tylko zaskórniki zamknięte gdzieniegdzie i prosaków parę, a są dni gdzie mam wypryski, np gule z białymi łbami jak przedwczoraj (pisałam chyba o niej, wszawa bestia), albo np budzę się i pół brody w zaskórnikach zamkniętych a za dwa dni nie ma po nich śladu
(na twarzy ciężko bym miała inną sytuację - od 3 lat dzień w dzień stosowałam kwasy i retinoidy, więc opanowałam sytuację)

nie martw się Jully, widać, że lek Ci pomaga, więc tego sie trzymaj i bądź cierpliwa


maadziulek91
łesese, nie przyznawaj się publicznie
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora