Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-06, 20:04   #851
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Jak nie zapomnę to zrobię zdjęcia wieczorem po kapieli. u mnie beznadziejnie nie potrafie zrezygnowac z fajek a one ewidentnie mi pogarszają cerę.. btw to chyba trądziku dostałam wlasnie przez nie.. mogło tak sie zdarzyc ? zaczelam porzadnie palic na tamtych wakacjach , cos kolo wrzesnia juz latalam po dermach, bralam rozne antybiotyki itd itp ... fajek oczywiscie nie rzucałam .. no i od konca stycznia na izo.. ograniczylam te papierosy ale jednak to zawsze jest palenie..
ja na twoim miejscu to juz dawno bym z tym skonczyla jakbym zauwazyla taka zaleznosc papierosy-pryszcze, sama musisz dojsc do wniosku co dla ciebie wazniejsze czy papierosy czy ladna cera.

Silwena i Jully jaka poprawa a jeszcze wam troche tej kuracji zostalo
ja czekam na swoja poprawe

"Czesc! Moge powiedziec cos na temat Izoteku bo dzieki niemu zmienilo sie moje zycie. Kiedy chodzilam do gimnazjum zaczely mi wyskakiwac pryszcze doslownie wszedzie. Najwiecej ich mialam na twarzy i plecach. Najgorsze bylo to ze to nie byly zwykle pryszcze tylko ogromne cysty ktore nawet po "wyduszeniu" nie znikaly-Doslownie tragedia. Chodzilam do roznych dermatologow i dawali mi rozne badziewia po ktorych nic nie przechodzilo a wrecz przeciwnie. Postanowilam isc do prywatnego lekarza i on rowniez po wczesniejszej kuracji innymi lekami zaproponowal mi wlasnie IZOTEK. Kuracja trwala dlugo i na poczatku wydawalo mi sie ze jest gorzej ale to niby tak mialo dzialac, czyli wyrzucic z siebie te wszystkie paskuctwa. Od kuracji minelo juz jakies 3 lata i powiem szczerze jest rewelacyjnie. Nikt mi nie wierzy ze kiedys mialam taka twarz bo teraz nie mam ani jednego pryszcza, jedynie zostaly mi blizny ale troche potrwa zanim one zejda. Tak wiec moge szczerze powiedziec ze GORACO POLECAM IZOTEK dla tych ktorzy chca sie pozbyc tych "alienow" na naszym pieknym ciele Pozdrawiam "
znalazlam taka wypowiedz na jednym z forow i postanowilam wam wkleic bo tu u nas to osoby ktore sa kilka lat po kuracji niechetnie sie wypowiadaja :P

Edytowane przez KarolciaU2
Czas edycji: 2010-04-06 o 20:41 Powód: dopisek :D
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora