Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 18:59   #320
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
to i ja wkleje zdjęcia paletki Chanel Variations na życzenie Fergussonka
Mejkap robiony rano na szybko, wiec troszkę rzęsy się posklejały
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20372633]Ot moja osobista tragedia.
1. "Obrobka" w Paintcie .
2. Meczylam sie ze zrobieniem zdjec strasznie dlugo (niby za oknem jasno a nie moglam zdjecia zrobic).
3. Jestem beztalenciem fotograficznym i nic lepszego nie umiem zrobic.
4. Nie obrabiam zdjec bo nie umiem zatem zdjecie przedstawia "smutna rzeczywistosc" .
5. Prosze o wybaczenie, za "lekko" niechlujny styl mejkapu (jestem chora, mam goraczke lekka a w mojej lazience jak zwykle upal i myslalam, ze szalu z przegrzania ogolnie dostane).

Zdjecie jest dla Corii, ktora chciala zobaczyc jak wyglada turkus z letniej paletki. Na dol rzucilam zielen bo chciala rowniez zerknac jak wyglada brazowe oko w zieleni.
Corii, moje oko nie wyglada jakos super na zdjeciu, ale sie nie zniechecaj. W rzeczywistosci nie jest tak zle.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
motylkowy guerlainowy zwyklaczek na dzien ... w przeciwienstwie do nocnych motyli diora te sa bardzo delikatne i po wytarciu sie motylkowego blyszczacego wzorku sa tak jakby matowe ...

Guerlain Mysterious Butterfly 403


... baza jak zwykle UD... jedyny kolor jaki nie uzylam to ten w prawym rornym rogu... jakos mi nie pasowal wczoraj hehe... na oku mam pozostale trzy... kreski nie ma bo czasu mi sie wystarczylo ...
Ślicznie dziewczyny, ślicznie
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując